PostHeaderIcon Pomóż dzieciom przetrwać zimę

Kolejny już raz nauczyciele, uczniowie oraz pracownicy naszej szkoły wzięli udział w dobroczynnej akcji o nazwie „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”.

Pomoc skierowana jest głównie do rodzin wielodzietnych, niepełnych, z chorymi lub niepełnosprawnymi dziećmi lub członkami rodziny, osób starszych i samotnych, rodzin, których dotknęło nieszczęście oraz takich, których bieda jest niezawiniona.

W tym roku organizacją akcji w naszej szkole zajęło się Szkolne Koło Wolontariatu pod opieką p. Anny Niewiadomskiej i Koło PCK. Każda klasa dostała listę produktów, które można było przynosić w ramach zbiórki do szkoły. Nauczyciele, uczniowie i anonimowi darczyńcy przynosili produkty żywnościowe, chemię gospodarczą i środki czystości.

We wtorek 18 grudnia, uczniowie posortowali produkty, które z pomocą p. Eugeniusza Czuryło opiekuna SK PCK zostały  przewiezione do punktu odbioru  w Rejonowym Oddziale PCK w Biłgoraju.

Pani dyrektor Annie Czuryło, wszystkim nauczycielom, uczniom oraz pracownikom naszej szkoły, którzy czynnie przyczynili się do akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” składamy serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu  tej zbiórki. Wierzymy, że rodziny, którym zostanie przekazana nasza pomoc, będzie miała weselsze i spokojniejsze święta.

                                                               Szkolne Koło Wolontariatu i Koło PCK

Comments are closed.

Adres

Szkoła Podstawowa
w Obszy
Obsza 70a
23-413 Obsza

Kontakt

tel.: 84 689 1014

e-mail: spobsza@obsza.pl

Fanpage szkoły
Kalendarz
grudzień 2018
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31