PostHeaderIcon Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Tarnogrodu

6 lutego br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Tarnogrodu, który został rozegrany w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Różańcu Drugim.
Do turnieju przystąpiły szkoły z terenu Gminy Tarnogród oraz Szkoły im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Szkoła w Obszy została zaproszona gościnnie. Mecze rozgrywano w kategorii OPEN, czyli bez limitu wiekowego, z podziałem na chłopców i dziewczęta. Łącznie w turnieju udział wzięło 56 zawodników, 31 chłopców i 25 dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowali: Rafał Grzyb, Maciej Pomagiel, Dawid Kusy oraz Julia Wurszt, opiekunem zespołu był Piotr Paluch. Wśród chłopców najlepiej spisał się nasz najmłodszy zawodnik Rafał, który uplasował się na IV miejscu. Wśród dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Julia Wurszt, która nie przegrała żadnego spotkania zajmując I miejsce.
Zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-VI otrzymali z rąk burmistrza Tarnogrodu Pawła Deca nagrody rzeczowe, pamiątkowe dyplomy i statuetki. Wszyscy zawodnicy mieli zapewniony posiłek i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Jednym słowem organizacja na wysokim poziomie. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i możliwość sportowej rywalizacji w duchu fair play, zaś naszym uczniom gratulujemy sukcesu.

Comments are closed.

Adres

Szkoła Podstawowa
w Obszy
Obsza 70a
23-413 Obsza

Kontakt

tel.: 84 689 1014

e-mail: spobsza@obsza.pl

Fanpage szkoły
Kalendarz
luty 2020
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829