PostHeaderIcon Gminne zawody w koszykówce

We wtorek 16 stycznia w naszej szkole rozegrane zostały gminne igrzyska dzieci oraz młodzieży w piłce koszykowej dziewcząt oraz chłopców. W zawodach wzięły udział trzy szkoły z terenu gminy Obsza, a mianowicie Szkoła Podstawowa w Obszy, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu oraz Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia KS. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Babicach. Zawody rozegrano w 4 kategoriach: chłopców i dziewcząt z klas VII i VIII oraz chłopców i dziewcząt z klas IV, V, VI. W kategorii klas IV-VI dziewcząt zwyciężyły dziewczęta z naszej szkoły pokonując SP Babice. W kategorii chłopców młodszych po wyrównanym spotkaniu nasz zespół pokonał SP Zamch różnicą jednego punktu. W kategorii klas VII-VIII dziewcząt sukces również osiągnęły nasze zawodniczki zajmując pierwsze miejsce, zaś w kategorii chłopców starszych bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy SP Zamch.

Końcowa klasyfikacja:

Klasy IV-VI dziewczęta:

1. SP Obsza

2. SP Babice

Klasy IV-VI chłopcy:

1. SP Obsza

2. SP Zamch

Klasy VII-VIII dziewczęta:

1. SP Obsza

2. SP Zamch

3. SP Babice

Klasy VII-VIII chłopcy:

1. SP Zamch

2. SP Obsza

3. SP Babice

Zwycięskie drużyny mają prawo reprezentować gminę Obsza podczas zawodów powiatowych. Gratulujemy uczestnikom i życzymy sukcesów podczas kolejnych gier.

Skład SP Obsza klasy IV-VI dziewczęta:

Julia Czajkowska, Hanna Piścio, Karolina Grzyb, Ania Paluch, Kinga Grzyb, Nikola Gumieniak, Zofia Pender, Emilia Piskorska, Katarzyna Syty, Aniela Pawłowska

Skład SP Obsza klasy VII-VIII dziewczęta:

Maja Krzyszycha, Milena Szalewa, Magdalena Małka, Lena Nieścior, Kornelia Piskorska, Martyna Typek, Samanta Krzyszycha, Dominika Klujew, Wiktoria Zwolak, Gabriella Leńczuk, Julia Buczko

Skład SP Obsza klasy IV-VI chłopcy:

Hubert Połuch, Oskar Gajewski, Szymon Dyniec, Marcin Wróbel, Filip Stec, Kamil Pukała, Piotr Komosa, Bartosz Bober, Hubert Powroźnik, Filip Szwed, Marcel Nawrocki, Patryk Grzyb

Skład SP Obsza klasy VII-VIII chłopcy:

Dawid Szydło, Jakub Padiasek, Kacper Pomagiel, Krystian Grzyb, Dominik Burda, Łukasz Lis, Patryk Sum, Natan Nawrocki, Błażej Piskorski, Miłosz Żmijan, Jakub Dumienik, Gabriel Buczko, Szymon Typek, Antoni Sum, Franciszek Adrian.

Comments are closed.

Adres

Szkoła Podstawowa
w Obszy
Obsza 70a
23-413 Obsza

Kontakt

tel.: 84 689 1014

e-mail: spobsza@obsza.pl

Fanpage szkoły
Kalendarz
styczeń 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031